UWAGA! Dołącz do nowej grupy Świdnica - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Strzegom: Policja zabezpiecza dużą ilość narkotyków, zatrzymany 38-latek

Barbara Dajnowicz

Barbara Dajnowicz


W Strzegomiu, funkcjonariusze policji działający w zespole kryminalnym przeprowadzili skuteczną interwencję, podczas której zatrzymano 38-letniego mężczyznę. Zabezpieczono znaczną ilość narkotyków, w tym marihuanę, kokainę oraz metamfetaminę. Całość zgromadzonych substancji pozwalała na przygotowanie ponad 4 tysięcy porcji handlowych.

Interwencja miała miejsce w jednym z mieszkań na terenie Legnicy, gdzie policjanci działali na podstawie wcześniej zdobytych informacji. Dzięki ich operacyjnym działaniom udało się wyeliminować kolejny punkt sprzedaży nielegalnych substancji. Zatrzymany 38-latek usłyszał zarzuty związane z posiadaniem znacznych ilości narkotyków, co zdaniem policji jest poważnym przestępstwem.

Policja Świdnica przypomina mieszkańcom o ważnej roli, jaką każdy z nas może odegrać w walce z przestępczością narkotykową. Każda informacja dotycząca podejrzanych działań powinna być zgłaszana, aby można było skutecznie interweniować i przeciwdziałać tym poważnym zagrożeniom dla zdrowia i życia. Funkcjonariusze zapewniają, że wszystkie zgłoszenia będą traktowane poważnie i dokładnie weryfikowane.

Źródło: Policja Świdnica


Oceń: Strzegom: Policja zabezpiecza dużą ilość narkotyków, zatrzymany 38-latek

Średnia ocena:5 Liczba ocen:6


Zobacz Także