Komisariat Policji w Świebodzicach prowadzi akcję poszukiwawczą zaginionego mężczyzny, Jerzego Nowaka. 86-letni mieszkaniec zniknął 10 września 2025 roku po opuszczeniu swojego miejsca pracy. Rodzina nie ma informacji o jego miejscu pobytu, ani o tym, czy nawiązał kontakt z bliskimi. Policja apeluje do wszystkich, którzy mogą pomóc, o zgłaszanie się z informacjami.
Jerzy Nowak, który wyszedł z zakładu pracy w okolicach godziny 14.00, nie wrócił do domu, co zaniepokoiło jego najbliższych. Policja postanowiła podjąć działania w celu ustalenia jego miejsca pobytu. W związku z tym, każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionego, jest proszony o kontakt z lokalnymi służbami porządkowymi.
Mężczyzna ma 170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i waży około 70 kg. Opisując jego wygląd, można zauważyć, że ma krótkie, ciemne blond włosy oraz niebieskie oczy. Osoby, które mogłyby go spotkać, powinny zwrócić uwagę na to, że Jerzy Nowak może nosić okulary i nosić ze sobą małą saszetkę w ciemnym odcieniu. Policja zachęca do zgłoszeń pod numerami alarmowymi zarówno na nr 112, jak i bezpośrednio do komisariatu w Świebodzicach oraz Komendy Powiatowej w Świdnicy.
Źródło: Policja Świdnica
Oceń: Poszukiwania zaginionego Jerzego Nowaka w Świebodzicach
Zobacz Także