UWAGA! Dołącz do nowej grupy Świdnica - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Podsumowanie działań policji w „Gazecie Policyjnej” na październik 2025

Barbara Dajnowicz

Barbara Dajnowicz


W najnowszym wydaniu „Gazety Policyjnej” na październik 2025 przedstawiono szereg wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatnich miesięcy. Jesień w Policji to czas podsumowań oraz zwieńczenia wielu realizowanych projektów. Czytelnicy mogą zapoznać się z relacjami z finałów zawodów, konkursów i szkoleń, które wpisują się w intensywny rytm działalności formacji. Miesięcznik zachęca do odkrywania bogactwa informacji zarówno w formie pisemnej, jak i podcastowej.

W nowym numerze podkreślono znaczenie aktywności policyjnych, które w tym okresie odbyły się na szeroką skalę. Czytelnicy mają możliwość śledzenia szczegółowych relacji z wydarzeń, które miały miejsce w ciągu roku. W szerszym kontekście, gazeta ukazuje, jak te inicjatywy wpływają na bezpieczeństwo oraz społeczną aktywność w regionie.

Gazeta Policyjna nie tylko informuje o działaniach policyjnych, ale również promuje różne formy komunikacji z obywatelami. Dostępne są liczne platformy, na których można odsłuchać podcasty związane z tematyką bezpieczeństwa i działalności Policji. W ten sposób, mieszkańcy mogą być na bieżąco z najważniejszymi informacjami i wydarzeniami, które kształtują lokalne bezpieczeństwo oraz współpracę z Policją.

Źródło: Policja Świdnica


Oceń: Podsumowanie działań policji w „Gazecie Policyjnej” na październik 2025

Średnia ocena:4.61 Liczba ocen:6


Zobacz Także