UWAGA! Dołącz do nowej grupy Świdnica - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Międzypokoleniowe warsztaty szydełkowania w Świdnicy

Barbara Dajnowicz

Barbara Dajnowicz


Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy zaprasza mieszkańców na wyjątkowe warsztaty szydełkowania pod nazwą „Świat z włóczki”. Wydarzenie to, dedykowane zarówno młodzieży powyżej 12. roku życia, jak i seniorom, odbędzie się 22 listopada w Filii nr 2. Poprowadzi je doświadczona nauczycielka Zofia Jurków, która podzieli się swoimi umiejętnościami i pasją do rękodzieła.

Warsztaty mają na celu naukę podstaw pracy z włóczką oraz możliwość stworzenia własnych szydełkowych ozdób. Uczestnicy, będąc pod okiem Zofii Jurków, będą mogli rozwijać swoje zdolności manualne i odkryć radość płynącą z tworzenia. Zofia, założycielka Związku Harcerstwa Wiejskiego, jest doświadczoną artystką, której umiejętności obejmują zarówno tworzenie strojów dla lalek, jak i bardziej złożonych projektów, takich jak kreacje balowe i ślubne.

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10.00 w ul. Kozara-Słobódzkiego 19/01, a liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w zajęciach, konieczne jest wcześniejsze zapisanie się telefonicznie pod wskazanym numerem. Wydarzanie to jest organizowane w ramach projektu „Młodzi zdolni”, który jest dofinansowany przez Ministra Edukacji ze środków budżetu państwa. Serdecznie zachęca się do uczestnictwa w tym intergeneracyjnym wydarzeniu, które łączy pokolenia przez pasję do szydełkowania.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy


Oceń: Międzypokoleniowe warsztaty szydełkowania w Świdnicy

Średnia ocena:4.99 Liczba ocen:18


Zobacz Także