UWAGA! Dołącz do nowej grupy Świdnica - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Finał cyklu „Morelove Opowieści” w Filii nr 5


Zakończenie cyklu „Morelove Opowieści” miało miejsce w Filii nr 5, przynosząc wspomnienia i radość zarówno dzieciom, jak i organizatorom. Spotkania literacko-plastyczne zakończyły się wyjątkową opowieścią, która uwieczniała wspólne przeżycia uczestników. Dzieci wzięły udział w twórczej zabawie, zapisując swoje najpiękniejsze chwile i dzieląc się nimi w oryginalny sposób. Finałowa impreza obfitowała w pamiętne aktywności, a każda z dzieci została w nagrodę odznaczona medalem za swoją kreatywność.

Podczas wydarzenia młodzi artyści zostali zachęceni do tworzenia „Kosza Wspomnień”, w którym znalazły się balony z zapisanymi lub narysowanymi wspomnieniami. Dodatkowo, powstały kreatywne „glutki wspomnień”, będące pachnącymi i brokatowymi pamiątkami, które dzieci mogły zabrać do domu. Te wszystkie działania miały na celu nie tylko rozwijanie wyobraźni, ale również budowanie więzi między uczestnikami.

Na zakończenie wydarzenia, każdemu uczestnikowi wręczono drobny upominek, co dodatkowo podkreśliło atmosferę radości i sukcesu. Organizatorzy z radością podkreślają, że to nie koniec atrakcji w Filii nr 5, ponieważ już wkrótce planowane są kolejne wydarzenia, w tym spotkanie z Panem Poetą. Mieszkańcy Świdnicy mogą zatem oczekiwać na nowe inspirujące propozycje, które pozwolą im na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy


Oceń: Finał cyklu „Morelove Opowieści” w Filii nr 5

Średnia ocena:4.76 Liczba ocen:19


Zobacz Także