UWAGA! Dołącz do nowej grupy Świdnica - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Nowości w Gazecie Policyjnej – Czerwiec 2026


Czerwcowe wydanie Gazety Policyjnej przynosi szereg interesujących artykułów, które angażują zarówno funkcjonariuszy, jak i zainteresowanych tematyką policyjną mieszkańców. W numerze poruszono kwestie znieważenia wobec policjantów, a także zagrożeń związanych z dywersją oraz oszustwami kryptowalutowymi. Dodatkowo, w gazecie znalazły się lżejsze tematy, takie jak historia legendarnego Mustanga oraz tajemnice związane z projektem TROPIK-9. Warto zatem zapoznać się z najnowszym wydaniem, które oferuje wiele interesujących treści.

W artykułach poruszających temat znieważenia, omówiono jego wpływ na morale policjantów oraz możliwe konsekwencje prawne. Zespół redakcyjny nie omija także aktualnych zagrożeń, które mogą wyniknąć z działań dywersyjnych oraz ze wzrostu oszustw związanych z kryptowalutami. Tematy te są szczególnie istotne w kontekście dynamicznie zmieniającego się świata oraz rosnących wyzwań dla służb mundurowych.

Oprócz poważnych tematów, Gazeta Policyjna w swoim czerwcowym numerze zamieszcza także relacje z manewrów oraz turniejów sportowych, a także informacje o promocjach oficerskich. To doskonała okazja, by śledzić nie tylko kwestie bezpieczeństwa, ale również wszelkie wydarzenia z życia policji, które pokazują z ludzkiej strony funkcjonariuszy oraz ich zaangażowanie w służbę publiczną. Zachęcamy mieszkańców Świdnicy do zapoznania się z tym bogatym w treść wydaniem gazety.

Źródło: Policja Świdnica


Oceń: Nowości w Gazecie Policyjnej – Czerwiec 2026

Średnia ocena:4.82 Liczba ocen:9


Zobacz Także