Zapowiedzi

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej 9 września 2017 r. powraca na parkiet, kiedy to o godzinie 19:00 podejmie drużynę MTS Chrzanów. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ po rocznej przerwie szczypiorniści wrócili do I ligi i w tym sezonie będą się mierzyć z jednymi z najlepszych drużyn.

Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Tenis Fan Klub oraz przyjaciele z tenisowych kortów zapraszają na trzeci już Turniej Tenisowy Mikstów pamięci Wiesia Kułakowskiego, znakomitego pedagoga, trenera i wielkiego sympatyka sportu. Zawody odbędą się w niedzielę, 3 września na kortach przy ulicy Śląskiej.

 

Największy ze świdnickich biegów już za 11 tygodni. Dla tych, co startują, mamy przypomnienie najważniejszych informacji, a dla tych, którzy wciąż nie wiedzą, czy wystartować - mamy plan treningowy przygotowujący do półmaratonu.

 

Jak co roku, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkie dzieci na sierpniową wakacyjną szkółkę tenisa ziemnego, całkowicie za darmo. Zajęcia poprowadzą na zmianę Mateusz Kwinta, Marta Antonowicz, Mateusz Tondel, Karolina Serwin przy wsparciu Stanisława Seweryna i Waldemara Kurka. Szkółka trwać będzie od 1 do 31 sierpnia, a zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki na kortach Tenis Fan Klubu przy ul. Śląskiej 35.

Bardzo ciekawie zapowiada się koniec udanego sezonu Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej. Już jutro rusza Puchar Szarych Wilkow, w ktorym zagrają 22 drużyny z całej Polski. Turniej potrwa aż do niedzieli i rozgrywany będzie w halach na Zawiszowie i Gimnazjum nr 3 w Świdnicy oraz w hali w Witoszowie.

W najbliższą niedzielę, dnia 11 czerwca, już po raz piąty Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Tenis Fan Klubem organizuje Memoriał Bogdana Szymańskiego w tenisie ziemnym.

 

Szykuje sie kolejna ciekawa biegowa impreza w naszym mieście. Hermes Świdnicki Klub Biegacza i Biegowa Świdnica organizują I Charytatywny Bieg "Budzika" połączony z festynem rodzinnym i zbiórką pieniędzy dla podopiecznych Klinika Budzik, którą prowadzi Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?"Tym razem jednak musicie zostawić swoje biegowe legginsy w domu i zabrać piżamy ! Ewentualnie, strój superbohatera, jeśli taki macie w szafie.

 

 

Już tylko niecałe dwa tygodnie pozostały do 2. Biegu Kobiet w Świdnicy, który wystartuje 28 maja 2017 r. o godzinie 12.00. Praktycznie do ostatniej chwili każdy chętny i każda chętna może się zapisać (lista zamyka się dopiero na około 45 minut przed startem), ale nie warto czekać. Cena pakietu wynosi obecnie tylko 49 zł, a organizatorki postarały się, abyśmy dostały za to multum atrakcji.

Najbliższe wydarzenia

16 Gru 2017 09:00
16 Gru 2017 17:00
II Neptun International Swimming Meeting
Basen, ul. Równa, Świdnica