Aktualności

Każdy ruch jest dobry, a każda zabawa zorganizowana dla dzieci godna polecenia. Zapraszamy więc w sobotę 19 września 2015 r. do Galerii Świdnickiej już od godziny 14:00. Koniecznie sprawdźcie, co przygotowano dla was w programie.

Chcecie sprawdzić, co to jest CrossFit zupełnie za darmo, a przy tym spotkać się zapewne z połową Świdnicy? Szykujcie sportową odzież na 26 września 2015 r! Otóż Box74 organizuje trening otwarty połączony z grillowaniem.

70 lat istnienia czyni MKS Polonia Świdnica najstarszym klubem w naszym mieście i z najbogatszą tradycją. Z tej okazji w najbliższy weekend odbedą się obchody klubu pod hasłem "Historia miasta historią klubu, historia klubu historią miasta". Sprawdzcie koniecznie, czego możemy się z tej okazji spodziewać.

Władze Świdnicy już od dawna organizują zbiórkę elektrośmieci i śmieci wielkogabarytowych, ale pierwszy raz tak szczytnemu celowi towarzyszyć będzie ekologiczny piknik z atrakcjami dla wszystkich. Pamiętajcie, to już w tę sobotę, 19 września!

To już pewne - w tym roku kolejna edycja akcji "Dolny Śląsk za pół ceny" odbędzie się w dniach 27-29 listopada 2015 r. Przypomnijmy tylko, że niemal wszystkie atrakcje regionu będzie można odkryć w promocyjnych cenach.

Już wkrótce obchodzy 70 - lecia najstarszego świdnickiego klubu sportowego - Polonii Świdnica. Z tej okazji rozegrany zostanie dwudniowy turniej siatkarski imienia Tadeusza Ząbka, a każdy będzie mógł obejrzeć zmagania siatkarzy za darmo.

Już wkrótce ogólnopolski dzień zamalowywania nienawistnych napisów, do którego przyłącza się Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Carpie Diem ze Świdnicy. Akcja HejtStop odbędzie się 26 września 2015 r. i wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 10:00 do Parku Centralnego.

Tradycyjnie już we wrześniu zapraszamy wszystkich chętnych do sprzątania Fleszy Nowomłyńskiej, którą uświetną prezentacje historyczno - edukacyjne. Akcja organizowana co roku przyciąga wielu mieszkańców Świdnicy, w tym także władze miasta.

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń